Věrnostní ceník výuky plavání

Věrnostní ceník

Tento věrnostní ceník platí pro mé stávající zákazníky, kteří ke pravidlně chodí na tréninky a první trénink se mnou měli před 20. červnem 2024. Pro nové a ostatní klienty prosím již platí aktuální ceník.

Standardní délka jedné výukové lekce je 45 minut u individuálního tréninku. Uvedenou dobu počítám jako souvislý časový úsek, který máte zaplacený a uvedený na faktuře či je jiným způsobem domluvený. Během této doby může proběhnout úvod do lekce plavání, konzultace, probrání teorie na suchu a v neposlední řadě samotný pobyt a plavání v bazénu, při kterém vás kontroluji. Na váš případný pozdní příchod do bazénu není bohužel brán ohled, je třeba vždy končit včas. Znáte to: „Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí.“

Ceník tréninků v Aquacentru Šutka od 20. června 2024

jitka-vachtova-plavani-sutka-2015-06-18-2.png

U předplatného (předplatit si lze jednu či více lekcí) by peníze měly být připsány na můj účet nejméně 24 h před plaveckou lekcí, tj. doporučuji platit s předstihem alespoň čtyř pracovních dnů. Proto si prosím vybírejte takový termín, aby se platba stihla provést včas. Včasná platba je nutnou podmínkou konání plaveckého tréninku. Proto prosím objednávejte tréninky s předstihem nejlépe alespoň jeden týden dopředu, protože i vystavení faktury a domluva termínů nějakou dobu trvá a dodržte mnou uváděný datum splatnosti, případně mi pošlete potvrzení od banky o provedené platbě. Preferuji pravidelně domluvené termíny placené v sérii po 4 lekcích.

Aquacentrum Šutkaindividuální tréninky

Vstupné do bazénu u individuálního tréninku si platíme každý samostatně ze svých peněz (já i Vy). Vaše vstupné do bazénu není zahrnuto v ceně plaveckého tréninku. Doporučuji koupit permanentku. Tréninky nabízím pouze dopoledne v níže uvedených časech.

Předplacené tréninky alespoň 24 h před lekcí bezhotovostně na účet

Pravidelné tréninky plavání

předplatné série alespoň čtyř tréninků placených naráz, pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před prvním z tréninků v sérii

Cenové pásmo a časové rozmezí Cena (45 minut)
 I.
1

ÚT a ČT:
tréninky nabízené jako last minute označena číslem 1 v rozvrhu

700 Kč / trénink

 II.
2

ÚT a ČT: 8.15–9.00 h

900 Kč / trénink

 III.
3

ÚT a ČT: 7.15–8.00 h

1 100 Kč / trénink

 IV.
4

ÚT a ČT: 6.15–7.00 h

1 300 Kč / trénink

 V.
5

ÚT a ČT: 9.15–10.00 h

1 500 Kč / trénink

 VII.
×

V tuto dobu tréninky nejsou nabízeny nebo jsou obsazeny.

×

Jednorázové tréninky plavání

předplatné jedné až tří lekcí placených naráz, pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před prvním z tréninků v sérii

Cenové pásmo a časové rozmezí Cena (45 minut)
 I.
1

ÚT a ČT:
tréninky nabízené jako last minute označena číslem 1 v rozvrhu

700 Kč / trénink

 II.
2

ÚT a ČT: 8.15–9.00 h

1 100 Kč / trénink

 III.
3

ÚT a ČT: 7.15–8.00 h

1 300 Kč / trénink

 IV.
4

ÚT a ČT: 6.15–7.00 h

1 500 Kč / trénink

 V.
5

ÚT a ČT: 9.15–10.00 h

1 700 Kč / trénink

 VI.
6

ST: 6.15–7.00 h, 7.15–8.00 h, 8.15–9.00 h, 9.15–10.00 h
nebo jiné nestandardní domluvené časy mimo mou oficiální nabídku. Tréninky v takto označený čas jsou možné po vzájemné dohodě.

1 900 Kč / trénink

 VII.
×

V tuto dobu tréninky nejsou nabízeny nebo jsou obsazeny.

×

Podmínky výuky: Po dohodě je možný přesun domluveného termínu na dřívější termín či domluvení přesunu maximálně dvou termínů ze čtyř (z jednoho dokladu) na pozdější datum. V případě neúčasti vyššího rozsahu termín již bez náhrady propadá (viz podmínky výuky)! Náhradník je po dohodě možný. Náhradník musí být domluven s předstihem před začátkem lekce.

Bazén má celoroční provoz a je pro veřejnost otevřen vždy v rámci otevírací doby. Výuku zde lze naplánovat i pravidelně. V jiných dnech či časech než jsou uvedeny v ceníku je výuka možná vyjímečně, a to po vzájemné dohodě za individuálně stanovené ceny.

Můžete si zaplatit sadu lekcí či jednotlivé plavecké lekce. Výuka se platí standardně převodem na bankovní účet. Podklady k platbě zasílám formou zálohové (proforma) faktury po dohodě konkrétních tréninků. Blíže je vše popsáno na stránce věnované platebním podmínkám. Doporučuji objednání a zaplacení alespoň čtyř lekcí s tím, že výhledově raději počítejte se sérií nejméně 20 lekcí, aby výuka měla smysl. Nejlepší je pravidelný kontinuální trénink alespoň 1× týdně doplněný o vlastní tréninky.