Jitka Vachtová - tréninky plavání

Rezervace

Rezervace tréninku

Aktuálně: Na základě mimořádného vládního opatření proti šíření koronaviru jsou bazény uzavřeny. Tréninky plavání tudíž neprobíhají. Jakmile dojde k otevření bazénu Šutka, budeme se moci domluvit na trénincích…

Lekci plavání je nutné si rezervovat. Rezervace je platná teprve po mém potvrzení.

tužka

Rezervaci lekce plavání můžete provést:

  • telefonicky: 603 142 109 (telefonicky či SMS) PO až NE 8.00–20.00 h, nesouhlasím s použitím mého telefonního čísla pro marketingové účely,
  • e-mailem: jitka zavináč vachtova.cz (objednávku je třeba dávat s předstihem),
  • osobně přímo na tréninku.

Požadovaný termín Vám následně potvrdím, nebo vyvrátím. Volné hodiny jsou přehledně zobrazeny v rozvrhu. U objednávky emailem mi prosím zasílejte rovnou na sebe telefonní kontakt.

Rozvrh volných hodin plavání – aktualizováno 31. prosince 2020

Individuální tréninky probíhají od pondělí do pátku dopoledne od 7.15 do 10.00 h. Pondělí, středu a pátek nabízím v liché týdny, úterý a čtvrtek v sudé týdny. V jiné dny či v jiné ranní časy jsou tréninky výrazně dražší nebo nejsou nabízeny. Detailní rozpis tréninků je uveden v rozvrhu. Prosím nežádejte mne o odpoledne, večery a víkendy – tréninky v tuto dobu z vícero důvodů nenabízím. Ceny bývají stanoveny podle ceníku. Je počítáno s plaveckým bazénem Šutka. Rozvrh je orientační. Modrá až modro-zelená políčka jsou volná a lze v rámci tohoto času plavat. Jedno políčko = 15 min. Vybraný čas konzultujte ještě prosím se mnou, do rozvrhu nelze znázornit vše a dochází k průběžným změnám… Ačkoli mám v rozvrhu znázorněn i výhled na aktuální dny (některá políčka jsou ztmavena), tak je třeba počítat s bezhotovostní platbou a termíny prosím objednávejte alespoň tři dny předem! Detailní vysvětlivky k rozvrhu jsou uvedeny níže.

Volné časy pro pravidelné tréninky plavání

Kromě časů znázorněných v rozvrhu jsou výhledově pro pravidelné plavání volné časy:

  • PO 8.15–9.00 h v liché týdny individuální trénink (od 800 Kč),
  • PO 7.15–8.00 h v liché týdny individuální trénink (od 1000 Kč),
  • PO 9.15–10.00 h v liché týdny individuální trénink (od 1000 Kč),
  • ÚT 9.15–10.00 h v sudé týdny individuální trénink (od 1000 Kč).

Samozřejmě některé z těchto termínů mohou být již jednorázově obsazeny, ale výhledově se lze na tyto dny domluvit na pravidelném plavání.

Rozvrh volných hodin pro Aquacentrum Šutka

Rozvrh hodin plavání bude obnoven po otevření bazénu Šutka.

{block scripts} {/block}