„Last minute“ tréninky

Last minute tréninky

Cenově nejvýhodnější výuku poskytuji na tzv. last minute. Jde o termíny, které nabízím za nejvýhodnější cenu.

Jako last minute bývají v nabídce tréninků k dispozici termíny, které chci narychlo obsadit. Většinou last minute nabídku zobrazuji na webu s předstihem týdne či dvou týdnů. Někdy je na mém webu last minute k dispozici, jindy nikoli. Jde o doplněk k tréninkům a nedoporučuji se na ni zcela spoléhat jako za náhradu pravidelných tréninků. Last minute je vhodná jako doplněk pro pravidelné tréninky nebo pro klienty, kteří mají hluboko do kapsy a chtějí ušetřit.

Aktuální termíny na last minute poznáte jednoduše podle vysvíceného světlezeleného políčka s číslicí 1 uprostřed v rozvrhu volných hodin:

1

Má aktuální nabídka na last minute se může v průběhu času různě měnit, proto vždy před jejím objednáním si prosím ověřte, že je termín ještě aktuálně na last minute v rozvrhu k dispozici. Pro platnou rezervaci je stejně zapotřebí, abych Vám termín následně potvrdila a je zároveň nutná vaše včasná úhrada termínu. Berte prosím na vědomí, že rozvrh hodin je orientační, ale v případě změn v rozvrhu se snažím ho aktualizovat každý den.

Ceník last minute od 20. června 2024

Cena last minute záleží na tom, který ceník pro Vás aktuálně platí:

U nabídky last minute cenově nerozlišuji, zda si platíte jednu lekci či více lekcí. Z hlediska podmínek tréniků vychází výhodněji objednání počtu lekcí dělitelných číslem 2, protože např. u dvou lekcí dávám k dispozici 1 lekci (tj. až 1/2 lekcí uvedených na jedné faktuře) na případný náhradní termín, když mne o zrušení lekce informujete alespoň 24 h před danou lekcí (blíže viz info na faktuře).

Last minute můžete přidat k standardně placeným pravidelným tréninkům či běžně objednaným termínům. Last minute si můžeté též objednat zcela samostatně, a to i v počtu jedné samostatné lekce. Last minute nabídka slouží jako doplněk k pravidelným či běžně objednaným řádným termínům, nikoli však k účelovému přesunu řádných dražších termínů na tuto levnější nabídku last minute! To bych s Vámi pak na pravidelné tréninky přestala počítat. Domluvený přesun již uhrazených řádných termínů na termíny last minute nemá již na cenu tréninků vliv a lze se na něm domluvit (cenový rozdíl mezi řádným termínem a last minute termínem v tomto případě nevracím).