Jitka Vachtová - tréninky plavání

Ceník plavání

Ceník tréninků a výuky plavání od 17. 5. 2020

Standardní délka jedné výukové lekce je 45 minut u individuálního tréninku. Uvedenou dobu počítám jako souvislý časový úsek, který máte zaplacený a uvedený na faktuře či je jiným způsobem domluvený. Během této doby může proběhnout úvod do lekce plavání, konzultace, probrání teorie na suchu a v neposlední řadě samotný pobyt a plavání v bazénu, při kterém vás kontroluji. Na váš případný pozdní příchod do bazénu není bohužel brán ohled, je třeba vždy končit včas. Znáte to: „Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí.“

V určitém časovém pásmu na Šutce nabízím nejlevnější tréninky:

jitka-vachtova-plavani-sutka-2015-06-18-2.png

Ceník tréninků v Aquacentru Šutka

U předplatného (předplatit si lze jednu či více lekcí) by peníze měly být připsány na můj účet nejméně 24 h před plaveckou lekcí, tj. doporučuji platit s předstihem alespoň čtyř pracovních dnů. Proto si prosím vybírejte takový termín, aby se platba stihla provést včas. Včasná platba je nutnou podmínkou konání plaveckého tréninku. Proto prosím objednávejte tréninky s předstihem nejlépe alespoň jeden týden dopředu, protože i vystavení faktury a domluva termínů nějakou dobu trvá a dodržte mnou uváděný datum splatnosti, případně mi pošlete potvrzení od banky o provedené platbě. Preferuji pravidelně domluvené termíny placené v sérii po 4 lekcích.

Aquacentrum Šutkaindividuální tréninky

Vstupné do bazénu u individuálního tréninku si platíme každý samostatně ze svých peněz (já i Vy). Vaše vstupné do bazénu není zahrnuto v ceně plaveckého tréninku. Doporučuji koupit permanentku. Tréninky vedu převážně pouze dopoledne – není v mých lidských silách chodit dvakrát denně do bazénu a večer je v bazénu příliš mnoho plavců.

Cenové pásmo Časové rozmezí (trénink o délce 45 minut) Cena individuální výuky

předplatné prvního tréninku nebo série alespoň čtyř tréninků placených naráz, pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před prvním z tréninků v sérii

předplatné jedné až tří lekcí placených naráz, pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před prvním z tréninků v sérii

 I.
×

PO až PÁ v 8.15–9.00 h.
PO, ST a PÁ nabízím v liché týdny a ÚT a ČT v sudé týdny. Jde o časy takto označené světlemodrým políčkem v rozvrhu.

900 Kč/trénink

1100 Kč/trénink

 II.
×

PO až PÁ v 7.15–8.00 h a 9.15–10.00 h.
PO, ST a PÁ nabízím v liché týdny a ÚT a ČT v sudé týdny. Jde o časy takto označené tmavěmodrým políčkem v rozvrhu.

1100 Kč/trénink

1300 Kč/trénink

 III.
×

Dopolední 45minutová výuka v jiných časech, než ve výše uvedených (dle vzájemné dohody) v časech takto označených oranžovým políčkem v rozvrhu. Čas je nutno konzultovat se mnou.

1500 Kč/trénink

1700 Kč/trénink

 IV.
×

V tuto dobu tréninky nejsou nabízeny. Jedná se o časy takto označené v rozvrhu či mimo rozvrh, případně večery a víkendy.

×

Tréninky odpoledne, večer a během víkendů prosím nenabízím. Pokud nemůžete chodit plavat dopoledne ve všední dny od pondělí do pátku, prosím hledejte si jiného trenéra.

×

Tréninky odpoledne, večer a během víkendů prosím nenabízím. Pokud nemůžete chodit plavat dopoledne ve všední dny od pondělí do pátku, prosím hledejte si jiného trenéra.

Podmínky výuky: Po dohodě je možný přesun domluveného termínu na dřívější termín či domluvení přesunu maximálně dvou termínů ze čtyř (z jednoho dokladu) na pozdější datum. V případě neúčasti vyššího rozsahu termín již bez náhrady propadá (viz podmínky výuky)! Náhradník je po dohodě možný. Náhradník musí být domluven s předstihem před začátkem lekce.

Bazén má celoroční provoz a je pro veřejnost otevřen vždy v rámci otevírací doby. Výuku zde lze naplánovat i pravidelně. V jiných dnech či časech než jsou uvedeny v ceníku je výuka možná vyjímečně, a to po vzájemné dohodě za individuálně stanovené ceny.

Můžete si zaplatit sadu lekcí či jednotlivé plavecké lekce. Výuka se platí standardně převodem na bankovní účet. Podklady k platbě zasílám formou zálohové (proforma) faktury po dohodě konkrétních tréninků. Blíže je vše popsáno na stránce věnované platebním podmínkám. Doporučuji objednání a zaplacení alespoň čtyř lekcí s tím, že výhledově raději počítejte se sérií nejméně 20 lekcí, aby výuka měla smysl. Nejlepší je pravidelný kontinuální trénink alespoň 1× týdně doplněný o vlastní tréninky.

{block scripts} {/block}