Jitka Vachtová - tréninky plavání

Aquacentrum Šutka

Aquacentrum Šutka

Výuka a tréninky plavání (individuální kurzy plavání) probíhají prakticky výhradně v plaveckém bazénu:

bazén Šutka - pohled od silnice

Jde o 50m bazén s teplotou vody 27,2 °C. S ohledem na otevírací dobu 50m bazénu a mé časové možnosti lze plavat zhruba v rámci doby od 7.00 h do 10.00 h dopoledne v pracovních dnech, v jiné časy zcela vyjímečně.

Do bazénu Šutka se dostanete autem (k dispozici je velké neplacené parkoviště) či autobusem. Jde o autobusovou zastávku „Čimický háj“ linek 102, 144, 152, 177 a 200. Všechny tyto autobusy jezdí od Metra C Kobylisy (výstup „Katastrální úřad“) až do zastávky „Čimický háj“. Dopravní spojení pomocí MHD je opravdu dobré a rychlé. Bazén je hned naproti zastávce. Doporučuji koupit permanentku pro vstup do bazénu.

bazén Šutka - 50m bazén

Jiné pražské bazény

Tréninky v jiných bazénech než v bazénu Šutka jsou možné po dohodě a spíše zcela vyjímečně. Z ostatních bazénů nabízím možnost tréninků v bazénech: Sportcentrum Duo, Sportcentrum YMCA, Lázně AXA, areál Hloubětín, Sportcentrum STEP, plavecký stadion Podolí, Hotel Olšanka, Sokol Vinohrady. Cena tréninků zde však bývá vyšší oproti bazénu Šutka. Nicméně obvykle nemívám čas na dojíždění do jiného bazénu než na Šutku. Výuka v jiných bazénech by připadala v úvahu po dohodě spíše během pátků, a to za zcela individuální ceny po zohlednění příplatků za dojíždění. Tréninky v jiných pražských bazénech než zde jmenovaných, by připadaly v úvahu opravdu zcela vyjímečně.