Jitka Vachtová - individuální kurzy plavání

Rezervace plavání

Rezervace tréninku

Lekci plavání je nutné si rezervovat. Rezervace je platná teprve po mém potvrzení.

tužka

Rezervaci lekce plavání můžete provést:

  • telefonicky: 603 142 109 (telefonicky či SMS) PO až NE 8.00–21.00 h,
  • e-mailem: jitka zavináč vachtova.cz,
  • osobně přímo na výuce.

U objednávky emailem mi prosím zasílejte rovnou na sebe telefonní kontakt.

Rozvrh volných hodin plavání – aktualizováno 28. května 2016

Plavecké lekce probíhají standardně zhruba PO až ČT 7–10 h a 18–21 h (detailněji viz rozvrh) obvykle podle cen uvedených v ceníku. Při konstrukci rozvrhu je počítáno s plaveckým bazénem Šutka. Rozvrh je orientační. V PO až ČT od 10–18 h, v PÁ, SO a NE (či v jiné dny či časy než zde uvedené) je výuka možná po dohodě, obvykle za „víkendové ceny“. Modrá políčka jsou volná a lze v rámci tohoto času plavat. Jedno políčko = 15 min. Z volných časů raději vybírejte dny a časy, kdy nikoho v bazénu ještě nemám, nebo tak, aby mi výuka v bazénu navazovala na mou jinou plaveckou lekci. Ideální čas pro plavání je od 8:00 h ráno (příp. od 9:00 h ráno). Vybraný čas konzultujte ještě prosím se mnou, do rozvrhu nelze znázornit vše a dochází k průběžným změnám… Ačkoli mám v rozvrhu znázorněny i aktuální dny, tak je třeba počítat s platbou a termíny je třeba objednávat alespoň jeden týden dopředu! Detailní vysvětlivky k rozvrhu jsou uvedeny níže.

Bazén Aqua Šutka

U bazénu Šutka se lze bezproblémů domluvit na pravidelné výuce. Zobrazuji zde sice výhled cca na dva až čtyři týdny dopředu, ale když mi zavoláte či napíšete, tak Vám blíže řeknu volné termíny i s větším výhledem dopředu.

Den7 h8 h9 h10 h×15 h16 h17 h18 h19 h20 h
Časově již uzavřené termíny tréninků (rozpis plavání je jen pro přehled a kontrolu):
PO 30. 5. × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × ×
ÚT 31. 5. × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × ×
ST 1. 6. × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × ×
ČT 2. 6. × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × ×
PÁ 3. 6. × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × ×
Den7 h8 h9 h10 h×15 h16 h17 h18 h19 h20 h
Nové objednávky termínů tréninků přijímám pro následující dny (rezervace alespoň s týdenním předstihem):
PO 6. 6. × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × ×
ÚT 7. 6. × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × ×
ST 8. 6. × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × ×
ČT 9. 6. × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × ×
PÁ 10. 6. × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × ×
Den7 h8 h9 h10 h×15 h16 h17 h18 h19 h20 h
PO 13. 6. × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × ×
ÚT 14. 6. × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × ×
ST 15. 6. × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × ×
ČT 16. 6. × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × ×
PÁ 17. 6. × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × × ×
Den7 h8 h9 h10 h×15 h16 h17 h18 h19 h20 h

Vysvětlivky k mému rozvrhu:

Přesný čas (od – do) pro dané políčko je vidět, když na políčko najedete myší a chvilku necháte kurzor myši stát. Jedno políčko = 15 minut. Modré časy označené × jsou volné. Minimální doba plavecké lekce je v rozsahu 30 min. (tj. 2 políčka). Maximální délka plavecké lekce je 60 minut (tj. 4 políčka). Obvyklá délka plaveckého tréninku je 45 min. (tj. 3 modrá políčka). Délku lekce určuji podle plavecké úrovně plavce.

Výuku lze rezervovat:

×
×
×

Na tento čas lze rezervovat po dohodě plaveckou lekci. Jde o čas, ve kterém může již probíhat počátek plavecké lekce ve vodě v bazénu Šutka. Pokud nejde o první lekci, tak se sejdeme přímo ve vodě v bazénu. Pokud jde o první plaveckou lekci, tak se setkáme o 30 minut dříve (než je modré políčko) na recepci, pokud je na to časový prostor. Následujících 15 minut si spolu sedneme a popovídáme si o průběhu lekcí (sepíšeme čestné prohlášení a případně mi odevzdáte zdravotní potvrzení). Dále budeme mít 15 minut na převlečení tak, abychom v čase modrého políčka byli již v bazénu. Minimální délka plavecké lekce jsou 2 modrá políčka (30 minut). Tmavší modrá značí obvykle dražší cenu. Rozvrh počítá s plaveckými lekcemi v bazénu Šutka. Pokud přijdete pozdě, je to Vaše chyba a promeškaný čas je brán jako proplavaný a odučený. Ačkoli mám v rozvrhu znázorněny i aktuální dny, tak je třeba počítat s platbou a termíny je třeba objednávat alespoň s týdenním předstihem!

Poznámka k dojíždění: Pokud by šlo o jiný bazén než je Šutka, tak by bylo nutné počítat s časem navíc nutným na moji dopravu do bazénu. Prostě jen pro představu zhruba 2:30 h času se vším všudy mi zabere výuka v bazénu Šutka a obvykle přes 4:00 h času mi celkově zabere výuka v jiném pražském bazénu. Rozvrh je koncipovaný na bazén Šutka, kdy modrá barva značí již plavání v bazénu. Cena mého vstupného do bazénu a času stráveného dopravou a převlékáním se přímo nepočítá, ale nepřímo se samozřejmě promítá do ceny plavecké lekce. Nejčastěji mívám jednoho až dva klienty denně, takže většinou jezdím extra za Vámi do bazénu. Proto soukromý trenér není a ani nemůže být zcela levnou záležitostí. Čas jsou peníze.

Výuku nelze rezervovat:

×

V tento čas probíhá výuka jiného klienta, nebo nebo nemohu z osobních, pracovních či jiných důvodů. Může jít i o dobu, kdy je bazén uzavřen či pronajat. Tento čas si již nemůžete rezervovat.

×

Tento čas je vyhrazený pro oblékání a sprchování v bazénu, dále pro přesuny a dopravu, přestávky mezi lekcemi, přípravy, mé osobní tréninky, nebo nemohu z osobních, pracovních či jiných důvodů. Pravidelná výuka v těchto časech neprobíhá. Pokud jde o souvislejší časový blok oranžových políček (alespoň sedm oranžových políček), tak se lze ve vyjímečných případech domluvit na výuce plavání za individuální ceny (obvykle je použita „víkendová cena“). Pro domluvu konkrétního času mne musíte kontaktovat.