Jitka Vachtová - tréninky plavání

Ceník plavání

Ceník tréninků a výuky plavání od 24. 2. 2019

Standardní délka jedné výukové lekce je 45 minut u individuálního tréninku, 60 minut nebo 45 minut u kurzu v pronajaté dráze. Uvedenou dobu počítám jako souvislý časový úsek, který máte zaplacený a uvedený na faktuře či je jiným způsobem domluvený. Během této doby může proběhnout úvod do lekce plavání, konzultace, probrání teorie na suchu a v neposlední řadě samotný pobyt a plavání v bazénu, při kterém vás kontroluji. Na váš případný pozdní příchod do bazénu není bohužel brán ohled, je třeba vždy končit včas. Znáte to: „Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí.“

V určitém časovém pásmu na Šutce nabízím nejlevnější tréninky:

jitka-vachtova-plavani-sutka-2015-06-18-2.png

Ceník tréninků v Aquacentru Šutka

U předplatného (předplatit si lze jednu či více lekcí) by peníze měly být připsány na můj účet nejméně 24 h před plaveckou lekcí, tj. doporučuji platit s předstihem alespoň čtyř pracovních dnů. (Banka má 24 h na převod v rámci pracovních dnů. Večerní platba může být zpracována až další den a o víkendu banka peníze neposílá. Pokud peníze složíte na můj účet přímo v pobočce mé banky, tak mám peníze na účtu okamžitě.) Proto si prosím vybírejte takový termín, aby se platba stihla provést včas. Včasná platba je nutnou podmínkou konání plaveckého tréninku. Proto prosím objednávejte tréninky s předstihem nejlépe alespoň jeden týden dopředu, protože i vystavení faktury a domluva termínů nějakou dobu trvá. Preferuji pravidelně domluvené termíny placené v sérii po 4 lekcích.

Aquacentrum Šutkakurzy v pronajaté dráze

K dispozici máme vlastní 50m dráhu. Vaše vstupné do bazénu u kurzů v dráze je již zahrnuto v ceně tréninku. Já Vám předám čip před tréninkem, nebo ode mne dostanete identifikační kartu pro vstup do bazénu. Pokud máte nějakou vlastní kartu (např. MultiSport), můžete ji použít pro vstup do bazénu, nicméně toto nemá žádný vliv na cenu tréninku. Můžete jít i nezávisle na vlastní čip, který si sami zaplatíte.

Cenové pásmo Časové rozmezí (trénink o délce 60 minut nebo 45 minut) Cena kurzů v pronajaté dráze (max. 7 plavců – skupinku si zajišťuji já dle objednávek)

„Čtvrtletní předplatné“

předplatné prvního tréninku nebo předplatné alespoň třech celých měsíců placených naráz (příp. zbytku kurzu do konce června), pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před prvním z tréninků v sérii (platí se všechny termíny bez ohledu na absence plavce, a to podle počtu všech tréninků v měsících)

„Měsíční předplatné“

předplatné alespoň celého jednoho měsíce placeného naráz, pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před prvním z tréninků v sérii (platí se všechny termíny bez ohledu na absence plavce, a to podle počtu všech tréninků v měsíci)

„Jednodenní předplatné“

předplatné jednotlivých tréninků nebo série tréninků placených naráz, pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před prvním z tréninků v sérii (takto je možno objednat pouze jednotlivé termíny z aktuálního a následujícího měsíce)

Poznámka. První trénink lze mít za cenu pro čtvrtletní předplatné.

 I.
×

kurz plavání – pokročilí

PO 7.15–8.00 h

200 Kč/trénink pro jednotlivce v pronajaté 50m dráze (vstup v ceně)

300 Kč/trénink pro jednotlivce v pronajaté 50m dráze (vstup v ceně)

400 Kč/trénink pro jednotlivce v pronajaté 50m dráze (vstup v ceně)

 II.
×

kurz plavání – začátečníci

ÚT 7.00–8.00 h

300 Kč/trénink pro jednotlivce v pronajaté 50m dráze (vstup v ceně)

400 Kč/trénink pro jednotlivce v pronajaté 50m dráze (vstup v ceně)

500 Kč/trénink pro jednotlivce v pronajaté 50m dráze (vstup v ceně)

 I.
×

kurz plavání – začátečníci

ČT 7.15–8.00 h

200 Kč/trénink pro jednotlivce v pronajaté 50m dráze (vstup v ceně)

300 Kč/trénink pro jednotlivce v pronajaté 50m dráze (vstup v ceně)

400 Kč/trénink pro jednotlivce v pronajaté 50m dráze (vstup v ceně)

 II.
×

kurz plavání – pokročilí

PÁ 7.00–8.00 h

300 Kč/trénink pro jednotlivce v pronajaté 50m dráze (vstup v ceně)

400 Kč/trénink pro jednotlivce v pronajaté 50m dráze (vstup v ceně)

500 Kč/trénink pro jednotlivce v pronajaté 50m dráze (vstup v ceně)

Podmínky výuky: Náhradní termíny u kurzů v pronajaté dráze z důvodu neúčasti plavce/neplavce na tréninku poskytovány nejsou, v případě neúčasti plavce/neplavce na tréninku termín bez náhrady propadá. Náhradník u kurzů v pronajaté dráze obvykle není možný (viz podmínky výuky)! U měsíčního (resp. čtvrtletního) předplatného se platí opravdu celý kalendářní měsíc (resp. kalendářní čtvrtletí) obdobně jako u MHD lítačky (obrazně řečeno: buď si koupíte jednorázové lístky, nebo měsíční, či čtvrtletní lítačku – nic mezi tím).

Detailní rozpis termínů včetně celkové ceny kurzovného najdete v informacích ke kurzům.

Aquacentrum Šutkaindividuální tréninky

Vstupné do bazénu u individuálního tréninku si platíme každý samostatně ze svých peněz (já i Vy). Vaše vstupné do bazénu není zahrnuto v ceně plaveckého tréninku. Doporučuji koupit permanentku. Tréninky vedu převážně pouze dopoledne – není v mých lidských silách chodit dvakrát denně do bazénu a večer je v bazénu příliš mnoho plavců.

Cenové pásmo Časové rozmezí (trénink o délce 45 minut či 30 minut) Cena individuální výuky

předplatné prvního tréninku nebo série alespoň čtyř tréninků placených naráz, pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před prvním z tréninků v sérii

předplatné jedné až tří lekcí placených naráz, pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před prvním z tréninků v sérii

 I.
×

PO, ÚT, ČT 8.15–9.00 h (tj. 45 min.)

900 Kč/trénink

1100 Kč/trénink

 II.
×

PO, ÚT, ČT 7.15–8.00 h (tj. 45 min.)
PO, ÚT, ČT 9.15–10.00 h (tj. 45 min.)

1100 Kč/trénink

1300 Kč/trénink

 III.
×

Dopolední 45minutová výuka v jiných časech, než ve výše uvedených (dle vzájemné dohody) v časech takto označených oranžovým políčkem v rozvrhu. Čas je nutno konzultovat se mnou.

1700 Kč/trénink

1900 Kč/trénink

 IV.
×

Odpolední nebo večerní výuka v pracovních dnech nebo dopolední časy v pracovních dnech mimo rozvrh, tréninky plavání v tuto dobu nabízím zcela ojediněle a výjimečně dle vzájemné dohody. Pozn.: Tréninky o víkendech nenabízím vůbec.

2000 Kč/trénink

2200 Kč/trénink

Podmínky výuky: Po dohodě je možný přesun domluveného termínu na dřívější termín či domluvení přesunu maximálně dvou termínů ze čtyř (z jednoho dokladu) na pozdější datum. V případě neúčasti vyššího rozsahu termín již bez náhrady propadá (viz podmínky výuky)! Náhradník je po dohodě možný. Náhradník musí být domluven s předstihem před začátkem lekce.

Příplatky pro individuální výuku

Příplatky Cena (příplatek)

každý další účastník ze skupinky, kterou si vytvoříte (max. 3 účastníci celkem)

300 Kč/za každého dalšího účastníka na lekci

zdražení lekce oproti mé ceně platné pro bazén Šutka z důvodu volby jiného veřejného pražského bazénu než Šutka. Konkrétně bazén: Sportcentrum Duo, Sportcentrum YMCA, Lázně AXA, areál Hloubětín, Sportcentrum STEP, plavecký stadion Podolí, Hotel Olšanka, Sokol Vinohrady (obvykle možno výjimečně a pouze večer)

1000 Kč/trénink

zdražení lekce oproti mé ceně platné pro bazén Šutka z důvodu volby jiného veřejného pražského bazénu než Šutka a výše uvedených bazénů v předchozím řádku – bazén musí být dostupný pomocí MHD v tarifním pásmu Prahy P (obvykle možno vyjímečně a pouze večer)

1500 Kč/trénink

Bazén má celoroční provoz a je pro veřejnost otevřen vždy v rámci otevírací doby. Výuku zde lze naplánovat i pravidelně. V jiných dnech či časech než jsou uvedeny v ceníku je výuka možná vyjímečně, a to po vzájemné dohodě za individuálně stanovené ceny.

Můžete si zaplatit sadu lekcí či jednotlivé plavecké lekce. Výuka se platí standardně převodem na bankovní účet. Podklady k platbě zasílám formou zálohové (proforma) faktury po dohodě konkrétních tréninků. Blíže je vše popsáno na stránce věnované platebním podmínkám. Doporučuji objednání a zaplacení alespoň čtyř lekcí s tím, že výhledově raději počítejte se sérií nejméně 20 lekcí, aby výuka měla smysl. Nejlepší je pravidelný kontinuální trénink alespoň 1× týdně doplněný o vlastní tréninky.