Jitka Vachtová - individuální kurzy plavání

Ceník plavání

Ceník tréninků a výuky plavání od 15. 4. 2018

Standardní délka jedné výukové lekce je 45 minut u individuálního tréninku a 60 minut u skupinového tréninku. Uvedenou dobu počítám jako souvislý časový úsek, který máte zaplacený a uvedený na faktuře či je jiným způsobem domluvený. Během této doby může proběhnout úvod do lekce plavání, konzultace, probrání teorie na suchu a v neposlední řadě samotný pobyt a plavání v bazénu, při kterém vás kontroluji. Na váš případný pozdní příchod do bazénu není bohužel brán ohled, je třeba vždy končit včas. Znáte to: „Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí.“

V určitém časovém pásmu na Šutce nabízím nejlevnější tréninky:

jitka-vachtova-plavani-sutka-2015-06-18-2.png
  • skupinové tréninky plavání od 250 Kč/trénink v pronajaté dráze,
  • individuální tréninky plavání od 700 Kč/trénink bez pronajaté dráhy,
  • vaši skupinovou výuku v ceně pro každého dalšího jednotlivce od 200 Kč/trénink (tj. platíte cenu individuální výuky např. 700 Kč/trénink + cenu za každého dalšího 200 Kč/osobu),

Ceník tréninků v Aquacentru Šutka

U předplatného (předplatit si lze jednu či více lekcí) by peníze měly být připsány na můj účet nejméně 24 h před plaveckou lekcí, tj. doporučuji platit s předstihem alespoň čtyř pracovních dnů. (Banka má 24 h na převod v rámci pracovních dnů. Večerní platba může být zpracována až další den a o víkendu banka peníze neposílá. Pokud peníze složíte na můj účet přímo v pobočce mé banky, tak mám peníze na účtu okamžitě.) Proto si prosím vybírejte takový termín, aby se platba stihla provést včas. Včasná platba je nutnou podmínkou konání plaveckého tréninku. Proto prosím objednávejte tréninky s předstihem nejlépe alespoň jeden týden dopředu, protože i vystavení faktury a domluva termínů nějakou dobu trvá. Preferuji pravidelně domluvené termíny placené v sérii po 4 lekcích.

Podmínky výuky: Po dohodě je možný přesun domluveného termínu na dřívější termín či domluvení přesunu maximálně dvou termínů ze čtyř (z jednoho dokladu) na pozdější datum. V případě neúčasti vyššího rozsahu termín již bez náhrady propadá (viz podmínky výuky)! Náhradník je po dohodě možný. Náhradník musí být domluven s předstihem před začátkem lekce.

Aquacentrum Šutkaskupinové tréninky

K dispozici máme vlastní 50m dráhu. Vaše vstupné do bazénu u skupinové výuky (kurzu) je již zahrnuto v ceně tréninku. Já Vám předám čip před tréninkem, nebo ode mne dostanete identifikační kartu pro vstup do bazénu. Pokud máte nějakou vlastní kartu (např. MultiSport), může ji použít pro vstup do bazénu, nicméně toto nemá žádný vliv na cenu tréninku. Můžete jít i nezávisle na vlastní čip, který si sami zaplatíte.

Cenové pásmo Časové rozmezí (trénink o délce 60 minut) Cena skupinové výuky (max. 10 plavců – skupinku si zajišťuji já dle objednávek)

„Čtvrtletní předplatné“

předplatné prvního tréninku nebo předplatné alespoň třech celých měsíců placených naráz (příp. zbytku kurzu do konce června), pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před prvním z tréninků v sérii (platí se všechny termíny bez ohledu na absence plavce, a to podle počtu tréninků v měsících)

„Měsíční předplatné“

předplatné alespoň celého jednoho měsíce placeného naráz, pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před prvním z tréninků v sérii (platí se všechny termíny bez ohledu na absence plavce, a to podle počtu tréninků v měsíci)

„Jednodenní předplatné“

předplatné jednotlivých tréninků nebo série tréninků placených naráz, pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před prvním z tréninků v sérii (takto je možno objednat pouze jednotlivé termíny z aktuálního a následujícího měsíce)

 III.
×

PÁ 7.00–8.00 h

250 Kč/trénink pro jednotlivce v pronajaté 50m dráze (vstup v ceně)

350 Kč/trénink pro jednotlivce v pronajaté 50m dráze (vstup v ceně)

450 Kč/trénink pro jednotlivce v pronajaté 50m dráze (vstup v ceně)

 III.
×

PO 20.00–21.00 h

300 Kč/trénink pro jednotlivce v pronajaté 50m dráze (vstup v ceně)

400 Kč/trénink pro jednotlivce v pronajaté 50m dráze (vstup v ceně)

500 Kč/trénink pro jednotlivce v pronajaté 50m dráze (vstup v ceně)

Aquacentrum Šutkaindividuální tréninky

Vstupné do bazénu u individuálního tréninku si platíme každý samostatně ze svých peněz (já i Vy). Vaše vstupné do bazénu není zahrnuto v ceně plaveckého tréninku. Doporučuji koupit permanentku.

Cenové pásmo Časové rozmezí (trénink o délce 45 či 30 minut) Cena individuální výuky

předplatné prvního tréninku nebo série alespoň čtyř tréninků placených naráz, pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před prvním z tréninků v sérii

předplatné jedné až tří lekcí placených naráz, pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před prvním z tréninků v sérii

 I.
×

PO, ST 9.00–9.45 h (tj. 45 min.)

700 Kč/trénink

900 Kč/trénink

 II.
×

PO, ST 8.00–8.45 h (tj. 45 min.)

800 Kč/trénink

1000 Kč/trénink

 III.
×

PO, ST 7.00–7.45 h (tj. 45 min.)

900 Kč/trénink

1100 Kč/trénink

 IV.
×

PO, ST 6.15–6.45 h (tj. 30 min.)

1000 Kč/trénink

1200 Kč/trénink

 V.
×

jiné pracovní dny či časy než zde uvedené (obvykle dopoledne dle vzájemné dohody)

1300 Kč/trénink

1300 Kč/trénink

 VI.

víkendová výuka (obvykle neděle večer dle vzájemné dohody)

1500 Kč/trénink

1500 Kč/trénink

Příplatky pro individuální výuku

Příplatky Cena

každý další účastník ze skupinky, kterou si vytvoříte (max. 3 účastníci celkem)

200 Kč/za každého dalšího účastníka na lekci

prodloužení lekce na žádost klienta nad standardní dobu plavecké lekce

200 Kč/15 min.

Bazén má celoroční provoz a je pro veřejnost otevřen vždy v rámci otevírací doby. Výuku zde lze naplánovat i pravidelně. V jiných dnech či časech než jsou uvedeny v ceníku je výuka možná vyjímečně, a to po vzájemné dohodě za individuálně stanovené ceny.

Váš skupinový trénink

Pokud chcete chodit se svým kamarádem či kamarádkou, můžete vytvořit skupinku. Skupinka se platí dohromady na jeden účet, beru Vás pak jako jeden celek. Výsledná cena se spočítá jako cena za individuální výuku + cena za každého dalšího jednotlivce. Příklad: Jste rekreační plavci a chcete plavat dopoledne v I. cenovém pásmu ve skupince 3 plavců. Cena tréninku v dopoledních hodinách PO, ST na Šutce pak pro Vás bude 700 + 2 * 200 = 1300 Kč pro tři plavce dohromady. V přepočtu pak trénink vyjde každého jednotlivce na 1300 / 3 = 367 Kč za trénink, plus si platíte každý vlastní vstup do bazénu. Plavecká úroveň skupinky je určena podle nejslabšího plavce ze skupinky a měla by být podobná u všech plavců. Počet účastníků (včetně jejich jmen) musí být znám a zaplacen předem.

Můžete si zaplatit sadu lekcí či jednotlivé plavecké lekce. Výuka se platí standardně převodem na bankovní účet. Podklady k platbě zasílám formou zálohové (proforma) faktury po dohodě konkrétních tréninků. Blíže je vše popsáno na stránce věnované platebním podmínkám. Doporučuji objednání a zaplacení alespoň čtyř lekcí s tím, že výhledově raději počítejte se sérií nejméně 20 lekcí, aby výuka měla smysl. Nejlepší je pravidelný kontinuální trénink alespoň 1× týdně.